Відгуки про компанію Tviy Vending
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергей С.
- Коментар продавця
Спасибо Вам Сергей за положительную оценку нашей работы.
- Коментар продавця
- Покупатель
Являюсь регулярным покупателем данной компании, и оцениваю ее деятельность положительно. В первую очередь стоит отметить отличную обратную связь. В случае каких либо сложностей или замечаний по оборудованию, процесс решения не затягивается, а решается оперативно без каких либо отклонений и замечаний. Компания открыта к покупателям, и всегда идет ему на встречу. В моем случае учитывая специфику данного вида бизнеса, их помощь порой бесценна. За что огромное спасибо! Буду и дальше работать с ними. Павел, Днепр
- Коментар продавця
Спасибо ,Павел,за положительную оценку нашей работы. Рассчитываем на дальнейшее сотрудничество.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор Б.
Замовляв кавовий автомат б/в, відповідно був готовий до "сюрпризів". Але вчасні та професійні консультації допомогли вирішити питання. При підозрі на проблемну деталь - відразу, за ініціативою продавця, була надіслана інша. Сподіваюсь на те, що автомат пропрацює довго. У разі розширення цього напрямку, будемо брати автомати тільки у цієї компанії :)
- Коментар продавця
Дякуємо Вам,Ігор ,за позитивний відгук. Будемо раді Вам допомогти і вподальшому. З повагою ,Владислав.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНадия Г.
В минулому місяці замовила Saeco Royal Professional. Після невеликої передоплати вислали Новою поштою гарний,як на сайті .Кофеварка працює добре . Задоволена роботою хлопців. З повагою ,Надя.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам,Надія,за позитивну оцінку нашоі роботи. Сподіваємося на подальшу співпрацю. З повагою, Владислав.
- Коментар продавця
- Покупець
Замовляли автомат Saeco Rubino 200,доставка пройшла вчасно,автомат в гарному технічному і візуальному стані,постійно фірма на звязку,протягом перших днів телефонують питають як автомат чи немає проблем з роботою,по технічних питаннях консольтують гарно майстри,чудова компанія,будемо дальше співпрацювати.Бажаю успіхів і розвитку,приємно мати справу профі.Сергій
- Коментар продавця
Дякуємо,Вам ,за позитивну оцінку роботи нашої компаніі. Сподіваємося на подальшу співпрацю. з повагою Владислав.
- Коментар продавця
- Покупатель
получила автомат в оговоренные сроки, в хорошем состоянии, как и обещали. Спасибо Владиславу, что помог с техником в городе Киеве. Пришел, подключил и все мне объяснил. Спасибо!
Алена- Коментар продавця
Спасибо ,Вам Алена, за положительный отзыв! Рассчитываем на дальнейшее сотрудничество.
- Коментар продавця
- Покупець
Кавовий апарат прийшов у відмінному стані,зовні і зсередини як новий.Працює без проблем.Після отримання відразу позвонив на фірму,надали консультації по настройці рецептур.Навіть не по настройці ,а по корекції,бо апарат брав зразу з готовими рецептами напоїв.Пояснили також особливості користування та технічні моменти.Також брав у них каву і розчинні продукти,все нормальної якості.Задоволений,рекомендую всім.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за оцінку нашої роботи.
Будемо раді і надалі з Вами співпрацювати ,як по кавовій техніці , так і по продуктам для вендінга.
З повагою, Владислав.
- Коментар продавця
- Покупатель
Я дуже задоволений своїм замовленням. Протягом цих місяців я чекав якусь неполадку кавоварки, за то довго неписав відгук, але товар мене переконав в тому що стоїть мати справу з цією фірмою, в ближайший час планую взяти декілька кофейників для подарунку близьким, адже все чудово працює дуже якісні кофе-автомати Дякую Вам з повагою Іван Романович
- Коментар продавця
Іван Романович дякуємо за Ваш відгук.
Ми раді ,що кофейний автомат працює і Ви ним задоволені.
Звертайтеся й надалі по питаннях сервіса чи купівлі автоматів. Ми будемо раді Вас бачити і чути.
З повагою ,Владислав.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМихайло С.
Товар за розумною ціною
- Покупатель
Купував у хлопців уже не один апарат, вперше ще 3 роки тому і нещодавно також купував, можу сказати що вони порядні люди і знавці своєї справи. Незалежно від гарантійних обов'язків, які вже пройшли, надають мені консультації по ремонту, по інших питаннях по автоматах. Техніка працює уже довгий час і питань до якості в мене немає, все дуже якісне і навіть бу автомати як нові! Рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи і за рекомендацію. Всього Вам найкращого,будемо раді подальшій співпраці.
- Коментар продавця